Hotel Bílý páv v Benátkách nad Jizerou hodnocení
arrowUp

O nás

Restaurant & Hotel Bílý Páv se nachází v samém srdci města Benátek nad Jizerou.

Dominantou města je zámek, kde pobývali Bedřich Smetana, bratři Bendové, nebo slavný hvězdář Tycho de Brahe, kterému je na zámku věnována expozice. Kromě benáteckého muzea je přímo na nádvoří zámku, zdobeného nádhernými sgrafity i muzeum hraček. Nově je ve městě revitalizovaná např. zámecká zahrada, náměstí a city park s fontánou, kde se nachází naše restaurace a hotel.

Vzhledem k blízkosti měst Prahy a Mladé Boleslavi, můžete pohodlně navštěvovat nejznámější české pamětihodnosti nebo obchodní a zábavní centra. Do 30 minut jízdy autem se dostanete hned ke dvěma chráněným krajinným oblastem – Český ráj a Kokořínsko – Máchův kraj. Nedaleko od hotelu je Golf Club Benátky, inline stezka a cyklostezka. Ve vedlejší obci můžete navštívit známý dětský park Mirakulum.

V restauraci Bílý páv na Vás čeká výběr skvělých pokrmů mezinárodní kuchyně, ale i české speciality. S velkou péčí pro Vás vybíráme to nejlepší ze sezonních surovin s ohledem na jejich čerstvost a kvalitu. Jídlo si můžete vychutnat v příjemném interiéru restaurace, tak i na klidné letní terase s výhledem na nově revitalizovaný park.

Kromě pohostinských služeb rovněž nabízíme stylové a moderně vybavené konferenční prostory. K dispozici jsou dva sály, které jsou vhodné kupř. pro pořádání firemních školení, výukových seminářů či nejrůznějších kurzů.

Hotel Bílý Páv nabízí ubytování v celkem 22 klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí.

17x pokoj Standart

5x pokoj Superior, kde je eventuelně možnost za poplatek rozložit sofa pro další osobu. 

 

Domácí mazlíčci v našem hotelu nejsou bohužel povoleni.

Do restaurace je vzít můžete.

bg
iconBílý Páv
Restaurace
U Cukrovaru 655/7
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO
icon+420 737 130 064
icon info@bilypav.cz
iconBílý Páv
Hotel
U Cukrovaru 655/7
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO
icon+420 731 160 589
iconinfo@hotelbilypav.cz