loading
Hotel Bílý páv v Benátkách nad Jizerou hodnocení
arrowUp

Vinný lístek

Bílá vína - Morava
Sylvánské zelené - 0,75 l moravské zemské 2014 (classic collection) - polosuché
Vůně, která koresponduje i do chuti připomíná luční kvítí, čerstvě posečenou trávu až s meruňkovým nádechem.
285 Kč
Rulandské šedé - pozdní sběr - polosladké
Toto víno se může pyšnit svěžestí, lehkostí a vůní bílých květů. V závěru vína je svěží kyselinka, která tímto stvrzuje kulturu moravských vinohradů. Ocenění vína: stříbrná medaile AWC Vienna 2015
429 Kč
Cuvée Nicol - pozdní sběr - polosladké / 30% Děvín, 70% Ryzlink rýnský
Cuvée Nikol patří mezi prémiová vína našeho rodinného vinařství. Vznešený výběrový Děvín podává vínu krásné ovocné a kořeněné aroma s příjemným zbytkem cukru. Elegantní Ryzlink rýnský dodává pikantnost, mineralitu a zdůrazňuje jedinečnost tohoto Cuvée. Ocenění vína: stříbrná medaile - Pardubický festival vína 2016, bronzová medaile - IWC San Francisco 2016
565 Kč
Cuvée Thomas - pozdní sběr - suché / 30% Rulandské bílé, 70% Ryzlink rýnský
Cuvée Thomas patří mezi prémiová vína našeho rodinného vinařství. Bohaté na tělnaté Rulandské bílé dodává vínu plnou chuť a jemné ovocné aroma. Elegantní až citrusově-minerální Ryzlink rýnský dodává pikantnost, svěžest a zdůrazňuje jedinečnost tohoto Cuvée. Ocenění vína: zlatá dvojitá medaile a šampion soutěže IWC Cuvée 2016 Ostrava, zlatá medaile - soutěž Galicja Vitis 2016 Polsko, stříbrná medaile - výstava Víno Bojnice 2016, zlatá medaile - Muvina Prešov 2016, zlatá medaile - Galicja Vitis Polsko 2016, zlatá medaile - Pardubický festival vína 2016, zlatá medaile - AWC Vienna Rakousko, zlatá medaile - Májová výstava vín Veselska
575 Kč
Bílá vína - Čechy – Kutná Hora
Cuveé Blanc 2016 – polosuché
Vinařská oblast Čech, podoblast Mělnická, obec Kutná hora, vinice U Všech svatých a Nad Kapličkou. Tvořeno odrůdami Müller Thurgau 60%, Solaris 25% a Ryzlink Rýnský 15%
265 Kč
Cabernet Blanc 2018 – polosladké
Vinařská oblast Čech, podoblast Mělnická, Kutná hora, vinice U Všech svatých a Nad Kapličkou. Čistá, průzračná, zelenkavá barva se slámovými odlesky. Vůně je výraznější s tóny angreštu, bílých grepů. Chuť je plná, výrazně ovocná a minerální, připomínající drcené křemeny.
445 Kč
Müller Thurgau 2016 – suché
Snadno pitelné víno s vyváženým obsahem alkoholu a kyselin. Vůně je typicky odrůdová, připomínající zralé broskve. Víno je lehce muškátově kořenité a v dochuti příjemně minerální. Vinice obsahuje v podloží vápenaté sedimenty druhohorního moře.
295 Kč
Chardonnay 2017 – suché
Zelenkavě slámové odlesky. Vůně citrusů, lučních květů a vanilky se doplňuje s příjemnou nesvíravou kyselinkou. Víno je šťavnaté a chuťově vyvážené.
315 Kč
Růžová vína
Klaret – Kutná Hora - Suché
Spojením dvou ušlechtilých starých odrůd révy vinné. Příjemně pitelné cuvée, kterému eleganci a uhlazenost dává Pinot Noir a ovocnost s nižší kyselinkou Pinot précoce Noir. Klaret byl vyroben klasickou metodou.
320 Kč
Červená vína - Morava
Cabernet Moravia - moravské zemské (barrique)
Kořenitá až pepřová vůně s tóny švestkových povidel. Chuť bohatá, plná, které dominují višně v čokoládě.
385 Kč
Červená vína – Čechy – Kutná Hora
Svatovavřinecké 2015
Červené víno s líbivou granátovou barvou. V aroma naleznete černé třešně, švestky, ostružiny a sladké koření. V chuti suché, středně plné s hezkou kyselinou, která dělá víno svěžím. Víno se skvěle snoubí s grilovanými masy, hutnějším podzimním a zimním pokrmům.
395 Kč
Rozlévaná vína - Morava
Bílá vína 0,2l
Veltlínské zelené
Lehké víno s vůní a chutí lipového květu a černého bezu, jemně kořenité. Víno vhodné k lehkým úpravám pokrmů, také příjemně osvěží v letním horkém období.
55 Kč
Sylvánské zelené
Vůně, která koresponduje i do chuti, připomíná luční kvítí, čerstvě posečenou trávu až s meruňkovým nádechem.
55 Kč
Růžová vína 0,2l
Zweigeltrebe Rosé
Krátkou macerací odrůdy Zweigeltrebe víno dosáhlo oranžovo-růžových odstínů v barvě, získalo lehkou vůni po lesním ovoci až ostružinách a jemnou kyselinku s delikátní tříslovinou v závěru chuti.
55 Kč
Červená vína 0,2l
Dornfelder
Barva vína je inkoustově tmavá, hustá a sytá. Ve vůni najdeme višně v čokoládě, koření a jemnou kávu. Bohatá ovocná chuť s jemnými taniny připomínající povidla.
55 Kč
Šumivá vína
Prosecco DOC cuvée Lounge / Astoria
355 Kč
Bohemia sekt – Demi sekt
265 Kč
Champagne (0,75l)
Moët & Chandon, Brut
1990 Kč
Moët & Chandon, Rosé
2190 Kč

bg
iconBílý Páv
Restaurace
U Cukrovaru 655/7
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO
icon+420 737 130 064
icon info@bilypav.cz
iconBílý Páv
Hotel
U Cukrovaru 655/7
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO
icon+420 731 160 589
iconinfo@hotelbilypav.cz